DÁMSKE HODINKY GROVANA 3230.1133

DÁMSKE HODINKY GROVANA 3230.1133

DÁMSKE HODINKY GROVANA 3230.1133

Výrobca:GROVANA
Kód produktu:3230.1133
Dostupnosť:Skladom
  • 66,50€

    133,00€

Dámske hodinky GROVANA 3230.1133  s oceľovým púzdrom a oceľovým náramkom v striebornej farbe. Ciferník s indexmi . Hodinky patria do kolekcie TRADITIONAL-LADY.


Strojček hodiniek: Quartz

Púzdro: Nerez oceľ

Náramok: Nerez oceľ

Sklo: zafírové

Vodotesnosť: 5 atmosfér

Dátumovka: áno

Priemer: 32 mm

Hrúbka: 7 mm

 

Už 20 rokov  nakupujete u nás  len kvalitu. Všetky  hodinky v našej ponuke sú výhradne od autorizovaných dodávateľov, čo garantuje ich originalitu a  komplexný záručný a pozáručný servis. Hodinky objednané cez e-shop si môžete  vyzdvihnúť aj osobne v  našej kamennej predajni a vyskúšať ich na ruke, samozrejme za internetovú cenu. V prípade, že dodané hodinky Vám nebudú vyhovovať , môžete ich bez uvedenia dôvodu  vrátiť, alebo vymeniť do 14-tich dní . 

Sme autorizovaný predajca hodiniek GROVANA v SR. Širokú  kolekciu hodiniek môžete nájsť v našich kamenných predajniach.


Hodinky GROVANA


V roku 1924 Hans a Walter Gröflinovci založili továreň na hodinky W. & H. Groeflin v Tennikene neďaleko Bazileja. V 1970 roku Werner Bitterli prevzal hodinkovú továreň a zmenil jej meno na GROVANA. Továreň na hodinky je v rukách rodiny Bitterli už skoro 50 rokov.  Vďaka Bitterliho rozhodnutiu uviesť novú kolekciu hodiniek s quartzovým analógovým strojčekom, hodinky GROVANA zožali obrovský úspech. Postupne značka GROVANA vstúpila na trh Východnej Európy a Ruska, rozšírila výrobu, vystavuje na jednej z najvýznamnejších hodinárskych výstav v Bazileji-Baselworde.

Hodinky GROVANA sú vyrábané so švajčiarskou presnosťou rodinnou firmou a naša spoločnosť je ich hrdým predajcom.


Vlastnosti
Dátumovka áno
Napájanie batéria
Náramok kovový
Rozmer 32 mm
Sklíčko zafírové
Tvar okrúhly
Vodeodolnosť 5 atm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!